Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
30.05.01, 22 lat
30.05.01, 22 lat
Eva Vedder vs. Anne Knuettel - Wzajemne mecze
08.09.19 | 2. runda klasyf. | Eva Vedder | Anne Knuettel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
Eva Vedder form & Anne Knuettel form
Eva Vedder - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
06.12.23 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
12.11.23 Klasyf. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
02.09.23 Półfinał | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-61, 6-76, 6-1 | szczegóły meczu |
Anne Knuettel - ostatnie mecze
W15 Stuttgart - halowa | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 St. - ceglana | ||||
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Natalie Proese | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-2, 6-714, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sina Zuger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
07.09.17 2. runda | vs. Nina Alibalic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Inasse Hamouti | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Darina Mueller | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.17 2. runda klasyf. | vs. Julyette Steur | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Altenkirchen - dywanowa | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Bowtell | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.17 2. runda klasyf. | vs. Katharina Hering | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nuernberg - ceglana | ||||
23.08.16 1. runda | vs. Katerina Vankova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.08.16 Klasyf. | vs. Vivien Klein | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
15.08.16 2. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu |