MECZ
27.02.20 | 2. runda | Eva Lys | Maja Chwalinska | 5-1, - krecz | W25 Altenkirchen | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Eva Lys | Maja Chwalinska | |
1. podanie % | 8/12 (67%) | 9/17 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/8 (100%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/4 (100%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 9/17 (53%) | 0/12 (0%) |
Zdobyte punkty – razem | 21/29 (72%) | 8/29 (28%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Lys vs. Maja Chwalinska - Wzajemne mecze
27.02.20 | 2. runda | Eva Lys | Maja Chwalinska | 5-1, Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
Eva Lys form & Maja Chwalinska form
Eva Lys - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | - | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Maja Chwalinska - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | - Maja Chwalinska - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |