MECZ
27.10.21 | 2. runda | Eva Lys | Jesika Maleckova | 6-2, 6-2 | W25 Istanbul | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Eva Lys | Jesika Maleckova | |
1. podanie % | 48/68 (71%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/48 (60%) | 10/22 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/20 (55%) | 4/17 (24%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 28/68 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eva Lys | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eva Lys | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Lys | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eva Lys | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eva Lys | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Lys | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Lys vs. Jesika Maleckova - Wzajemne mecze
27.10.21 | 2. runda | Eva Lys | Jesika Maleckova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Istanbul | halowa |
Eva Lys form & Jesika Maleckova form
Eva Lys - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | - | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Jesika Maleckova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - krecz | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
07.06.23 2. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
03.06.23 Finał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.06.23 Półfinał | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.05.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |