MECZ
04.11.19 | 2. runda klasyf. | Eva Lys | Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
02.07.98, 25 lat
02.07.98, 25 lat
Eva Lys vs. Andjela Sebrek - Wzajemne mecze
04.11.19 | 2. runda klasyf. | Eva Lys | Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Eva Lys form & Andjela Sebrek form
Eva Lys - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Olga Danilovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Antonia Ruzic | - | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.24 Klasyf. | vs. Clara Burel | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, - Eva Lys - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
01.10.23 1. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Klasyf. | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Greetje Minnen | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Arantxa Rus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Andjela Sebrek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |