MECZ
30.06.22 | 2. runda | Eva Guerrero Alvarez | Iveta Dapkute | 6-0, 6-3 | W25 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eva Guerrero Alvarez | Iveta Dapkute | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 44/64 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/28 (57%) | 23/44 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/17 (71%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/64 (56%) | 17/45 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eva Guerrero Alvarez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eva Guerrero Alvarez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eva Guerrero Alvarez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eva Guerrero Alvarez vs. Iveta Dapkute - Wzajemne mecze
30.06.22 | 2. runda | Eva Guerrero Alvarez | Iveta Dapkute | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Porto | twarda |
Eva Guerrero Alvarez form & Iveta Dapkute form
Eva Guerrero Alvarez - ostatnie mecze
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 5-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
01.10.23 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kathinka Von Deichmann | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Madison Sieg | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Marina Stakusic | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Liv Hovde | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
26.07.23 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-0, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Xinyu Gao | 2-3, - Eva Guerrero Alvarez - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Harmony Tan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Ena Koike | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Iveta Dapkute - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 Klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - krecz | szczegóły meczu |