MECZ
22.07.21 | 2. runda | Eva Garkusha | Maria Krupenina | 6-0, 6-1 | W15 Moscow | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Eva Garkusha | Maria Krupenina | |
1. podanie % | 27/38 (71%) | 18/37 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/27 (74%) | 11/18 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 2/19 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/37 (65%) | 10/38 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/75 (69%) | 23/75 (31%) |
Double foul | 0 | 12 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Garkusha | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eva Garkusha | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Garkusha | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eva Garkusha | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Garkusha | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eva Garkusha | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Rosja
12.01.02, 22 lat
12.01.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.03.01, 23 lat
03.03.01, 23 lat
Eva Garkusha vs. Maria Krupenina - Wzajemne mecze
22.07.21 | 2. runda | Eva Garkusha | Maria Krupenina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Moscow | ceglana |
Eva Garkusha form & Maria Krupenina form
Eva Garkusha - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 1. runda | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - krecz | szczegóły meczu |
Maria Krupenina - ostatnie mecze
W25 Tbilisi - twarda | ||||
08.06.22 2. runda | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
30.05.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.21 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
24.08.21 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
13.07.21 Klasyf. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.21 Klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
18.05.21 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.21 Klasyf. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |