MECZ
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Eunhye Lee | Ramu Ueda | 6-1, 6-4 | W25 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eunhye Lee | Ramu Ueda | |
1. podanie % | 29/60 (48%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 18/30 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/31 (55%) | 5/20 (25%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/50 (54%) | 20/60 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/110 (61%) | 43/110 (39%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eunhye Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Ramu Ueda | |
0-0 | ||
Eunhye Lee | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Ramu Ueda | |
0-0 | ||
Eunhye Lee | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-2 | |
0-0, 40-0 | ||
4-2 | Ramu Ueda | |
0-0 | ||
Eunhye Lee | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
5-3 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eunhye Lee vs. Ramu Ueda - Wzajemne mecze
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Eunhye Lee | Ramu Ueda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W25 Nonthaburi | twarda |
Eunhye Lee form & Ramu Ueda form
Eunhye Lee - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sunam Jeong | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Gio Jang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Da Ye Kim | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Ramu Ueda - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Caloundra - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kawaguchi - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tokyo - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
25.05.23 1. runda | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - trawiasta | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Fukuoka - dywanowa | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Gifu - twarda | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fukui - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - krecz | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
28.03.23 2. runda klasyf. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Kyoto - halowa | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 1. runda | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |