MECZ
16.06.19 | Finał | Eunhye Lee | Misaki Matsuda | 6-3, 6-3 | W15 Gimcheon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eunhye Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eunhye Lee | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eunhye Lee | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eunhye Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eunhye Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eunhye Lee vs. Misaki Matsuda - Wzajemne mecze
16.06.19 | Finał | Eunhye Lee | Misaki Matsuda | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Gimcheon | twarda |
Eunhye Lee form & Misaki Matsuda form
Eunhye Lee - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
17.03.24 Finał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-1, 3-0, Yaroslava Bartashevich - krecz | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sabrina Olimjanova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Albina Kakenova | Albina Kakenova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Laura Samsonova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Daria Frayman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Zumra Balkan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Duru Kuscu | 6-0, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Sara Saito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Anri Nagata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Riko Hiroshima | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Erina Hayashi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Misaki Matsuda - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Qianhui Tang | 7-65, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Shuo Feng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |