MECZ
29.03.22 | 1. runda | Eun Ji Lee | Danielle Daley | 2-6, 6-3, 7-63 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eun Ji Lee | Danielle Daley | |
1. podanie % | 79/115 (69%) | 67/107 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/79 (52%) | 38/67 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/36 (33%) | 11/40 (28%) |
Zdobyte break-ball | 9/17 (53%) | 10/16 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/107 (54%) | 62/115 (54%) |
Zdobyte punkty – razem | 111/222 (50%) | 111/222 (50%) |
Double foul | 9 | 13 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eun Ji Lee | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eun Ji Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eun Ji Lee | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eun Ji Lee | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Eun Ji Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eun Ji Lee | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eun Ji Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eun Ji Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eun Ji Lee | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eun Ji Lee | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eun Ji Lee | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Danielle Daley | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eun Ji Lee | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Eun Ji Lee | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Eun Ji Lee | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Danielle Daley | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eun Ji Lee | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Danielle Daley | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
Korea
09.09.04, 19 lat
09.09.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Eun Ji Lee vs. Danielle Daley - Wzajemne mecze
29.03.22 | 1. runda | Eun Ji Lee | Danielle Daley | 2-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Eun Ji Lee form & Danielle Daley form
Eun Ji Lee - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Mariam Atia | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Grom | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Dami Lee | 6-1, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Sooin Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yeo Kyung Kim | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Se-Yeon Yang | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Hayoung Chung | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Britney Chiu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sun Min Ha | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 7-65, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiia Aralova | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.23 Klasyf. | vs. Iuliia Iudenko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Safta | 5-7, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Kristina Kuksina | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.09.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.09.22 2. runda klasyf. | vs. Klara Sameliak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
22.08.22 2. runda klasyf. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Danielle Daley - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Paula Cembranos | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Newberry | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-3, - Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jaquelyn Ogunwale | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Maia Lumsden | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 2-1, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Eliz Maloney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-1, 2-1, Holly Hutchinson - krecz | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |