MECZ
01.10.22 | 1. runda klasyf. | Eugenie Bouchard | Oceane Dodin | 6-2, 4-6, 6-3 | Ostrava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Eugenie Bouchard | Oceane Dodin | |
1. podanie % | 53/89 (60%) | 49/88 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 32/49 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/36 (53%) | 14/39 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/17 (35%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/88 (48%) | 36/89 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 95/177 (54%) | 82/177 (46%) |
Double foul | 0 | 10 |
Asy | 16 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Eugenie Bouchard | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eugenie Bouchard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Eugenie Bouchard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eugenie Bouchard | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Eugenie Bouchard | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Eugenie Bouchard | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenie Bouchard | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Oceane Dodin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Eugenie Bouchard | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Oceane Dodin | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eugenie Bouchard | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eugenie Bouchard vs. Oceane Dodin - Wzajemne mecze
01.10.22 | 1. runda klasyf. | Eugenie Bouchard | Oceane Dodin | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Ostrava | halowa |
16.01.18 | 1. runda | Eugenie Bouchard | Oceane Dodin | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Eugenie Bouchard form & Oceane Dodin form
Eugenie Bouchard - ostatnie mecze
Guadalajara - twarda | ||||
18.09.23 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katherine Hui | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Greetje Minnen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kimberly Birrell | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 Klasyf. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 3-6, 0-1, - Eugenie Bouchard - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Martina Trevisan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Dayana Yastremska | 6-76, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-1, 4-1, Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Danka Kovinic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
05.04.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 0-6, 7-67, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.23 Klasyf. | vs. Katie Volynets | - | szczegóły meczu | |
31.12.22 1. runda klasyf. | vs. Ann Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.10.22 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 1. runda | vs. Kayla Day | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 0-0, - Eugenie Bouchard - krecz | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Belinda Bencic | 7-67, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 Klasyf. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Oceane Dodin - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Cori Gauff | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diana Shnaider | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 7-5, 4-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.03.24 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Julia Stusek | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
22.01.24 4. runda | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 3. runda | vs. Clara Burel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Martina Trevisan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-3, - Oceane Dodin - krecz | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Erika Andreeva | 7-65, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-712, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 5-7, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |