MECZ
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Eszter Meri | Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-0 | W25 Porto | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Eszter Meri | Angelina Voloshchuk | |
1. podanie % | 33/48 (69%) | 17/45 (38%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/33 (70%) | 8/17 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/15 (47%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/45 (64%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eszter Meri | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eszter Meri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eszter Meri | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eszter Meri | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Eszter Meri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eszter Meri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Eszter Meri | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Angelina Voloshchuk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eszter Meri vs. Angelina Voloshchuk - Wzajemne mecze
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Eszter Meri | Angelina Voloshchuk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Porto | halowa |
Eszter Meri form & Angelina Voloshchuk form
Eszter Meri - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Angelina Voloshchuk - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Sara Dols | 6-4, 1-0, Sara Dols - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Elena Pridankina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Alicia Melosch | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Harmony Tan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
10.06.23 Półfinał | vs. Arianne Hartono | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Matilde Jorge | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Arianne Hartono | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Oeiras - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
08.02.23 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - halowa | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu |