MECZ
22.06.21 | 2. runda klasyf. | Estelle Cascino | Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | W25 Porto | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Estelle Cascino vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
22.10.23 | 1. runda klasyf. | Estelle Cascino | Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | W60 Glasgow | halowa |
22.06.21 | 2. runda klasyf. | Estelle Cascino | Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Porto | twarda |
Estelle Cascino form & Adrienn Nagy form
Estelle Cascino - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-0, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-5, - Estelle Cascino - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Julia Riera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Jade Bornay | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-3, 2-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Lauren Proctor | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Vera Lapko | 6-1, Vera Lapko - krecz | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Paris Corley | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Despina Papamichail | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |