MECZ
02.11.20 | Klasyf. | Estela Perez-Somarriba | Silvia Ambrosio | 6-3, 6-0 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Estela Perez-Somarriba vs. Silvia Ambrosio - Wzajemne mecze
02.11.20 | Klasyf. | Estela Perez-Somarriba | Silvia Ambrosio | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Estela Perez-Somarriba form & Silvia Ambrosio form
Estela Perez-Somarriba - ostatnie mecze
W80+H Le - twarda | ||||
27.09.21 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
21.09.21 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 7-63, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda klasyf. | vs. Olivia Nicholls | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Sohyun Park | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Vitoria - twarda | ||||
17.07.21 Półfinał | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.21 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Indy De Vroome | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.07.21 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Matilde Morais | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Junri Namigata | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ksenia San Luis Kravtseva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.21 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 7-5, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.06.21 2. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.12.20 Klasyf. | vs. Jenifer Anger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Sanchez Rodriguez | Paula Sanchez Rodriguez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |
Silvia Ambrosio - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Eden Silva | 7-65, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Amandine Monnot | 1-6, 0-3, - Silvia Ambrosio - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Andreea Mitu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Aliona Falei | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alina Charaeva | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Ella Seidel | 6-75, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Dominika Salkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
20.10.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lara Salden | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |