MECZ
29.06.22 | 1. runda | Eri Shimizu | Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Eri Shimizu | Hanna Vinahradava | |
1. podanie % | 39/45 (87%) | 22/44 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/39 (79%) | 11/22 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/6 (33%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/44 (59%) | 12/45 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eri Shimizu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eri Shimizu | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eri Shimizu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Eri Shimizu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eri Shimizu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Hanna Vinahradava | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Shimizu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
12.11.03, 20 lat
12.11.03, 20 lat
Eri Shimizu vs. Hanna Vinahradava - Wzajemne mecze
29.06.22 | 1. runda | Eri Shimizu | Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Eri Shimizu form & Hanna Vinahradava form
Eri Shimizu - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Hanna Vinahradava - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Luise Reisel | 0-6, 0-4, - Hanna Vinahradava - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Amira Bargaoui | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Romane Longueville | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Stella Beldiman | 7-5, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anne Elisa Zorn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Clara Schoen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Natali Jaiani | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, Ayline Esina Samardzic - krecz | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Krokhotina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Weronika Ewald | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Saoirse Breen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Eva Maria Ionescu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 Klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 7-62, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Liana Dvalishvili | 6-77, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Singapore - twarda | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Snehal Mane | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |