MECZ
16.05.22 | 2. runda klasyf. | Enola Chiesa | Natalia Szabanin | 7-66, 7-65 | W25 Warmbad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enola Chiesa vs. Natalia Szabanin - Wzajemne mecze
16.05.22 | 2. runda klasyf. | Enola Chiesa | Natalia Szabanin | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | W25 Warmbad | ceglana |
Enola Chiesa form & Natalia Szabanin form
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Natalia Szabanin - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Nika Radisic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marta Ferrer Sole | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-65, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 4-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 1-3, - Natalia Szabanin - krecz | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 Finał | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabel Skoog | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Monnot | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Ashley Lahey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Katie Swan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ines Murta | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |