MECZ
26.08.22 | Ćwierćfinał | Enola Chiesa | Irene Lavino | 6-4, 2-1, - krecz | W15 Norrkoping | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Enola Chiesa | Irene Lavino | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 26/45 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/27 (63%) | 13/26 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/12 (25%) | 6/19 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/45 (58%) | 19/39 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 46/84 (55%) | 38/84 (45%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Enola Chiesa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Enola Chiesa | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enola Chiesa | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enola Chiesa | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Enola Chiesa | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Irene Lavino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Enola Chiesa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Irene Lavino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Enola Chiesa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Irene Lavino | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Enola Chiesa vs. Irene Lavino - Wzajemne mecze
26.08.22 | Ćwierćfinał | Enola Chiesa | Irene Lavino | 6-4, 2-1, Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | W15 Norrkoping | ceglana |
25.04.22 | 1. runda klasyf. | Irene Lavino | Enola Chiesa | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | W25 Santa | ceglana |
Enola Chiesa form & Irene Lavino form
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Irene Lavino - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 0-4, - Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 7-67, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Caterina Odorizzi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Gaia Parravicini | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Anna Zyryanova | 7-68, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Martha Matoula | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Min Liu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Isabell Ek | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Benito | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |