Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
19.08.04, 19 lat
19.08.04, 19 lat
Enola Chiesa vs. Darya Velikova - Wzajemne mecze
21.02.23 | Klasyf. | Enola Chiesa | Darya Velikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Manacor | twarda |
Enola Chiesa form & Darya Velikova form
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Darya Velikova - ostatnie mecze
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | Divine Dasam Nweke - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Udvardy | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Maria Tudor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jovana Grujic | 6-75, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Joy De Zeeuw | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Stella Beldiman | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 6-76, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
21.02.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilisa Borisova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu |