MECZ
24.05.21 | Klasyf. | Enola Chiesa | Adela Moravcova | 6-2, 6-1 | W15 Sibenik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Enola Chiesa | Adela Moravcova | |
1. podanie % | 31/41 (76%) | 32/58 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/31 (68%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/10 (70%) | 9/26 (35%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/58 (55%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
10.09.03, 20 lat
10.09.03, 20 lat
Enola Chiesa vs. Adela Moravcova - Wzajemne mecze
24.05.21 | Klasyf. | Enola Chiesa | Adela Moravcova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sibenik | ceglana |
Enola Chiesa form & Adela Moravcova form
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |
Adela Moravcova - ostatnie mecze
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aneta Poborilova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 4-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Lara Michel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 Klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Cela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Zaviskova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
05.12.22 Klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
28.11.22 Klasyf. | vs. Sofiia Nagornaia | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mariam Karadzhaeva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.22 Klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 6-1, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-710, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Wiktoria Chmielewska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Annenheim - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.22 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Split - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu |