MECZ
08.06.21 | Klasyf. | Emmanuelle Girard | Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emmanuelle Girard vs. Anastasia Kovaleva - Wzajemne mecze
08.06.21 | Klasyf. | Emmanuelle Girard | Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Emmanuelle Girard form & Anastasia Kovaleva form
Emmanuelle Girard - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Mingge Xu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alize Lim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Arabella Koller | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alicia Melosch | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 7-61, 11-9 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Lucie Brun | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Stagno | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Feryel Ben Hassen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Selina Dal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Sandy Marti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Noel | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu |
Anastasia Kovaleva - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Savanna Ly | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Manon Leonard | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-5, 7-60 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amandine Hesse | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 6-0, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Meiqi Guo | 0-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Meng Yi Chen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 3-4, - Anastasia Kovaleva - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |