MECZ
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Emma Van Poppel | Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | W15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Holandia
01.02.01, 23 lat
01.02.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
19.05.91, 32 lat
19.05.91, 32 lat
Emma Van Poppel vs. Vivian Mayumi Toma - Wzajemne mecze
17.11.19 | 1. runda klasyf. | Emma Van Poppel | Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Cancun | twarda |
Emma Van Poppel form & Vivian Mayumi Toma form
Emma Van Poppel - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Montreal - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 Klasyf. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.23 2. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | - | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu |
Vivian Mayumi Toma - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luise Helena Janse Van Rensburg | Luise Helena Janse Van Rensburg - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gonzales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rio - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Wakana Sonobe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Arellano | 7-5, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Valeska San Martin Ramirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alisha Reayer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Burstein | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolly Ferreira | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Giovanna Gomes Ferreira | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florianopolis - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Blumenau - ceglana | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Sofia Carvalho Rocha | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
14.12.21 1. runda | vs. Tiziana Rossini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
01.12.21 1. runda | vs. Sofia Cohen Perovani | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brasilia - ceglana | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aparecida - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Helena Bueno | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 Klasyf. | vs. Beatriz Verdial | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rio - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Piracicaba - ceglana | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Nicolly Ferreira | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Laura D Arciniegas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ibague - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 Klasyf. | vs. Susana Marino Hidalgo | 2-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu |