MECZ
29.11.22 | Klasyf. | Emma Rizzetto | Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-4 | W15 Valencia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
29.09.04, 19 lat
29.09.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
04.04.03, 20 lat
04.04.03, 20 lat
Emma Rizzetto vs. Ginevra Vallega Montebruno - Wzajemne mecze
29.11.22 | Klasyf. | Emma Rizzetto | Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Valencia | ceglana |
Emma Rizzetto form & Ginevra Vallega Montebruno form
Emma Rizzetto - ostatnie mecze
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia Harmon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Casari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.05.23 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 7-62, 2-0, Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Aldea Wesselly | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Frankowska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
30.11.22 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.22 Klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 3-3, Eleanor Baglow - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Leire De Ezcurra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Yuhan Liu | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 7-64, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.07.22 2. runda klasyf. | vs. Melissa Boyden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ginevra Vallega Montebruno - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 7-67, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Margaux Komano | 6-4, 6-74, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Garcia Astudillo | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |