MECZ
22.03.21 | 2. runda klasyf. | Emily Welker | Sabine Rutlauka | 6-4, 7-5 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Welker vs. Sabine Rutlauka - Wzajemne mecze
22.03.21 | 2. runda klasyf. | Emily Welker | Sabine Rutlauka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Emily Welker form & Sabine Rutlauka form
Emily Welker - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Darmstadt - ceglana | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
17.06.23 Półfinał | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Veronika Podrez | 6-72, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu |
Sabine Rutlauka - ostatnie mecze
W15 Almada - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Laia Conde Monfort | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - twarda | ||||
05.07.21 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Palma - twarda | ||||
28.06.21 Klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.06.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
22.06.21 Klasyf. | vs. Victoria Bosio | 6-2, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.06.21 2. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 3-0, Alicia Barnett - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ines Oliveira | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Vilnius - halowa | ||||
08.06.21 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Barbora Palicova | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Emily Welker | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.03.21 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.21 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.21 Klasyf. | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.21 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.21 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.03.21 2. runda | vs. Anna Siskova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Mariam Dalakishvili | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.21 Finał | vs. Svenja Ochsner | 6-74, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.21 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Olga Helmi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Joanne Zuger | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Amarni Banks | 5-7, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |