Emily Welker vs. Saara Orav 08.11.2020

Emily Welker vs. Saara Orav 08.11.2020 - W15 Heraklion - porównanie

MECZ

08.11.201. runda klasyf.Emily Welker Saara Orav 6-4, 6-1 Greece W15 Heraklion ceglana

STATYSTYKA MECZU

6-1

Emily Welker
Niemcy
31.07.00, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
30.12.01, 19 lat







Saara Orav
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Emily Welker vs. Saara Orav - Wzajemne mecze

08.11.201. runda klasyf.Emily WelkerSaara Orav6-4, 6-1 szczegóły meczuGreece W15 Heraklion ceglana

Emily Welker - ostatnie mecze

Egypt W15 Sharm - twarda
03.03.21
1. runda
vs. Michika Ozeki5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
02.03.21
Klasyf.
vs. Barbora Matusova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.03.21
2. runda klasyf.
vs. Maria Mikhailova6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.02.21
1. runda klasyf.
vs. Romana Cisovska6-3, 4-6, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
02.02.21
2. runda klasyf.
vs. Alica Rusova5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
01.02.21
1. runda klasyf.
vs. Sathwika Sama6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
29.01.21
2. runda klasyf.
vs. Diana Demidova3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
28.01.21
1. runda klasyf.
vs. Beatris Spasova6-2, 3-6, 10-7 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
12.01.21
Klasyf.
vs. Ayla Aksu4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
11.01.21
2. runda klasyf.
vs. Melis Ayda Uyar6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
10.01.21
1. runda klasyf.
vs. Mihrisah Yapici6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
07.01.21
1. runda
vs. Ipek Oz2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.01.21
Klasyf.
vs. Soumeya Anane7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
04.01.21
2. runda klasyf.
vs. Laura Vasilescu6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
15.11.20
1. runda klasyf.
vs. Anja Wildgruber3-6, 6-4, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
09.11.20
2. runda klasyf.
vs. Ani Amiraghyan2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
08.11.20
1. runda klasyf.
vs. Saara Orav6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
02.11.20
2. runda klasyf.
vs. Denisa Hindova3-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
01.11.20
1. runda klasyf.
vs. Alexandra Vasilyeva6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
12.10.20
1. runda klasyf.
vs. Ayan Broomfield2-6, 6-3, 7-10 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
05.10.20
Klasyf.
vs. Nadine Keller4-6, 7-5, 6-10 porażkaszczegóły meczu
04.10.20
1. runda klasyf.
vs. Arianna Zucchini6-3, 0-6, 10-6 zwycięstwoszczegóły meczu
All Lower - ceglana
28.08.20
1. runda
vs. Fabienne Gettwart3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
27.08.20
1. runda
vs. Lisa Matviyenko4-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
16.01.20
2. runda
vs. Chiara Scholl1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
15.01.20
1. runda
vs. Nikita Uberoi6-1, 3-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
14.01.20
Klasyf.
vs. Anna Martemyanova6-3, 3-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
13.01.20
2. runda klasyf.
vs. Bruna Casasampere Escoda6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
08.01.20
1. runda
vs. Anastasia Nefedova2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
16.12.19
Klasyf.
vs. Valeria Koussenkova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu

Saara Orav - ostatnie mecze

Egypt W15 Sharm - twarda
01.03.21
2. runda klasyf.
vs. Elena-Teodora Cadar1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
01.03.21
1. runda klasyf.
vs. Sveva Mazzari6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
22.02.21
2. runda klasyf.
vs. Julita Saner4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
21.02.21
1. runda klasyf.
vs. Alina Michalitsch6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Estonia W15 Haabneeme - halowa
16.11.20
1. runda klasyf.
vs. Daniela Glanzer2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
08.11.20
1. runda klasyf.
vs. Emily Welker4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
01.11.20
1. runda klasyf.
vs. Valeriya Olyanovskaya4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Greece W15 Heraklion - ceglana
26.10.20
2. runda klasyf.
vs. Julia Kimmelmann6-2, 2-6, 7-10 porażkaszczegóły meczu
25.10.20
1. runda klasyf.
vs. Koral Koldobski6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Latvia W15 Liepaja - halowa
20.01.20
1. runda klasyf.
vs. Kajsa Rinaldo Persson4-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Estonia W15 Parnu - halowa
05.11.19
1. runda
vs. Anastasia Pribylova0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Estonia W15 Parnu - ceglana
18.07.19
2. runda
vs. Fanny Ostlund6-2, 2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
18.07.19
1. runda
vs. Sofia Dmitrieva7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland Fed Cup - halowa
08.02.19
Rubber 1
vs. Marta Kostyuk3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Estonia Parnu - ceglana
18.07.18
2. runda
vs. Margarita Ignatjeva2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
17.07.18
1. runda
vs. Andreia Beberechi5-7, 7-64, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Croatia Tucepi - ceglana
23.04.18
Klasyf.
vs. Nika Radisic1-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
22.04.18
2. runda klasyf.
vs. Maria Petrovic6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
21.04.18
1. runda klasyf.
vs. Liisa Vehvilainen4-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Estonia Fed Cup - halowa
10.02.18
Rubber 1
vs. Ana Biskic3-6, 6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Estonia Parnu - ceglana
24.07.17
1. runda klasyf.
vs. Sophia Intert2-6, 6-75 porażkaszczegóły meczu
Estonia Parnu - ceglana
25.07.16
1. runda
vs. Nora Niedmers4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
25.07.16
Klasyf.
vs. Yvonne Parn6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
25.07.16
1. runda klasyf.
vs. Polina Tsernjak7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
<