MECZ
23.06.22 | 2. runda | Emily Seibold | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 1-6, 6-1 | W25 Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Emily Seibold | Miriam Bianca Bulgaru | |
1. podanie % | 37/69 (54%) | 53/84 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/37 (78%) | 36/53 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/32 (47%) | 16/31 (52%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 4/4 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/84 (38%) | 25/69 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/153 (50%) | 77/153 (50%) |
Double foul | 6 | 4 |
Asy | 4 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Emily Seibold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emily Seibold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
Emily Seibold | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emily Seibold | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emily Seibold | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Emily Seibold | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Seibold | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emily Seibold | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emily Seibold | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15 | ||
Emily Seibold | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emily Seibold | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emily Seibold | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Seibold | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 | Miriam Bianca Bulgaru | |
6-1 | Miriam Bianca Bulgaru | |
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emily Seibold vs. Miriam Bianca Bulgaru - Wzajemne mecze
23.06.22 | 2. runda | Emily Seibold | Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Klosters | ceglana |
Emily Seibold form & Miriam Bianca Bulgaru form
Emily Seibold - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
22.06.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Miriam Bianca Bulgaru - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |