MECZ
12.10.20 | 1. runda klasyf. | Emily Arbuthnott | Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
23.10.97, 26 lat
18693 $
23.10.97, 26 lat
18693 $
Emily Arbuthnott vs. Elina Nepliy - Wzajemne mecze
12.10.20 | 1. runda klasyf. | Emily Arbuthnott | Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Emily Arbuthnott form & Elina Nepliy form
Emily Arbuthnott - ostatnie mecze
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Lian Tran | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-0, Melanie Klaffner - krecz | szczegóły meczu | |
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 2-6, 6-0, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.10.20 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 6-73, 6-0, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
28.09.20 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
21.09.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
16.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-2, Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Harriet Dart | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Naomi Broady | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.08.20 1. runda | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Sonay Kartal | 4-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Camille Verden Anderson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.07.20 1. runda | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.20 1. runda | vs. Nell Miller | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.20 1. runda | vs. Nadia Rawson | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Alice Gillan | 0-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.07.20 1. runda | vs. Katie Boulter | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Elina Nepliy - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.20 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.10.20 1. runda klasyf. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.02.20 1. runda | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |