MECZ
08.09.19 | 2. runda klasyf. | Emiliana Arango | Sylvie Zund | 6-3, 6-2 | W25 St. | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Emiliana Arango vs. Sylvie Zund - Wzajemne mecze
08.09.19 | 2. runda klasyf. | Emiliana Arango | Sylvie Zund | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 St. | ceglana |
Emiliana Arango form & Sylvie Zund form
Emiliana Arango - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 2. runda | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 3. runda | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.09.23 2. runda | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sylvie Zund - ostatnie mecze
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
27.08.23 Finał | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.23 Półfinał | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
23.06.23 2. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 1. runda | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |