MECZ
27.08.19 | Klasyf. | Ema Vasic | Elena Gemovic | 6-0, 2-0, - krecz | W15 Vrnjacka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ema Vasic | Elena Gemovic | |
1. podanie % | 12/23 (52%) | 22/32 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/12 (67%) | 5/22 (23%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/11 (73%) | 6/10 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/32 (66%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 37/55 (67%) | 18/55 (33%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Austria
11.05.99, 24 lat
11.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Ema Vasic vs. Elena Gemovic - Wzajemne mecze
27.08.19 | Klasyf. | Ema Vasic | Elena Gemovic | 6-0, 2-0, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | W15 Vrnjacka | ceglana |
Ema Vasic form & Elena Gemovic form
Ema Vasic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mayya Gorbunova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Dona Abo Habaga | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Aalyka Ebrahim | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Federica Prati | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Elena Gemovic | 6-0, 2-0, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 6-4, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Seone Mendez | 7-65, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 3-0, Minami Akiyama - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.04.19 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Fouad | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu |
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |