MECZ
15.10.21 | Ćwierćfinał | Elvina Kalieva | Polona Hercog | 6-4, 6-3 | W60 Rancho | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Elvina Kalieva | Polona Hercog | |
1. podanie % | 42/58 (72%) | 16/49 (33%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/42 (74%) | 9/16 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/16 (69%) | 17/33 (52%) |
Zdobyte break-ball | 3/4 (75%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/49 (47%) | 16/58 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elvina Kalieva | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elvina Kalieva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elvina Kalieva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elvina Kalieva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Polona Hercog | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elvina Kalieva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Polona Hercog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elvina Kalieva vs. Polona Hercog - Wzajemne mecze
15.10.21 | Ćwierćfinał | Elvina Kalieva | Polona Hercog | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Rancho | twarda |
Elvina Kalieva form & Polona Hercog form
Elvina Kalieva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu |
Polona Hercog - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Timea Babos | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-4, - Polona Hercog - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Tena Lukas | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gergana Topalova | 6-1, Gergana Topalova - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Carson Branstine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
22.01.24 Finał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Tara Wurth | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Manon Leonard | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-4, 0-2, Carole Monnet - krecz | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 7-67, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Mayar Sherif | 7-611, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |