MECZ
07.10.22 | Ćwierćfinał | Elvina Kalieva | Diana Shnaider | 6-0, 6-3 | W80 Rancho | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Elvina Kalieva | Diana Shnaider | |
1. podanie % | 23/38 (61%) | 22/40 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/23 (83%) | 8/22 (36%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/15 (73%) | 9/18 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 23/40 (58%) | 8/38 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/78 (68%) | 25/78 (32%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Diana Shnaider | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Diana Shnaider | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elvina Kalieva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Diana Shnaider | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Diana Shnaider | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Diana Shnaider | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elvina Kalieva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Diana Shnaider | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Diana Shnaider | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elvina Kalieva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elvina Kalieva vs. Diana Shnaider - Wzajemne mecze
07.10.22 | Ćwierćfinał | Elvina Kalieva | Diana Shnaider | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W80 Rancho | twarda |
Elvina Kalieva form & Diana Shnaider form
Elvina Kalieva - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.03.24 3. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu |
Diana Shnaider - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Madison Keys | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Venus Williams | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
16.03.24 Finał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Półfinał | vs. Yafan Wang | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 1. runda | vs. Ana Bogdan | 5-7, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Rodionova | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
04.02.24 Finał | vs. Lin Zhu | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.02.24 Półfinał | vs. Xinyu Wang | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.01.24 2. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 6-2, 3-4, Paula Badosa Gibert - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Magda Linette | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yue Yuan | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Marie Bouzkova | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nao Hibino | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 6-3, 0-1, Vera Zvonareva - krecz | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 0-3, - Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |