Francja
15.06.01, 22 lat
15.06.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Zoe Bourbotte vs. Ella Taylor - Wzajemne mecze
22.05.17 | Klasyf. | Ella Taylor | Zoe Bourbotte | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Zoe Bourbotte form & Ella Taylor form
Zoe Bourbotte - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Alejandra Galindo Rincon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kamea Medora | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-4, 3-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Marrakech - ceglana | ||||
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Natsuho Arakawa | 0-6, - Zoe Bourbotte - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.01.22 2. runda klasyf. | vs. Marika Jones | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
17.01.22 Klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Xinxin Yao | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Tove Kraft | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-0, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Aix - ceglana | ||||
31.08.21 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Amal Gati | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 1. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.04.21 1. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Naoko Eto | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lea Tholey | 6-2, 6-75, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.12.20 Klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Justine Bryson | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Zoe Howard | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Ella Taylor - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Simona Waltert | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bolton - halowa | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Gabriela Lee | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
24.01.19 1. runda | vs. Anna Ureke | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-1, Cristiana Ferrando - krecz | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
31.10.18 2. runda | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherboug En - halowa | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Maia Lumsden | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 Klasyf. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mir Ambaye | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chiswick - twarda | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Alicia Barnett | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Pitak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Paladini Jennings | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anica Stabel | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ilkley - trawiasta | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
10.06.18 Klasyf. | vs. Saisai Zheng | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Abbie Myers | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Surbiton - trawiasta | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
14.05.18 1. runda klasyf. | vs. Frida Bostrand | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Margot Sturchler | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |