MECZ
14.07.22 | 2. runda | Ella Seidel | Sinja Kraus | 6-4, 6-3 | W25 Aschaffenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ella Seidel | Sinja Kraus | |
1. podanie % | 21/41 (51%) | 32/55 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/21 (95%) | 20/32 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/20 (80%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/55 (38%) | 5/41 (12%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Ella Seidel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ella Seidel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ella Seidel | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ella Seidel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ella Seidel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ella Seidel | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ella Seidel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ella Seidel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ella Seidel | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Sinja Kraus | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ella Seidel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ella Seidel vs. Sinja Kraus - Wzajemne mecze
14.07.22 | 2. runda | Ella Seidel | Sinja Kraus | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Aschaffenburg | ceglana |
Ella Seidel form & Sinja Kraus form
Ella Seidel - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Jana Fett | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Celine Naef | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Magali Kempen | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-4, 6-73 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Sara Errani | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Aryna Sabalenka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Hailey Baptiste | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Jones | 6-3, 6-75, 4-4, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Maya Joint | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Petra Hule | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
04.11.23 Finał | vs. Sofya Lansere | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 7-66, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 7-65, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Nina Vargova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu |