MECZ
07.12.22 | 1. runda | Elizaveta Shebekina | Alisa Kummel | 5-7, 7-5, 6-3 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Elizaveta Shebekina | Alisa Kummel | |
1. podanie % | 68/92 (74%) | 63/98 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/68 (51%) | 36/63 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/24 (46%) | 11/35 (31%) |
Zdobyte break-ball | 10/16 (63%) | 8/13 (62%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/98 (52%) | 46/92 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 97/190 (51%) | 93/190 (49%) |
Double foul | 6 | 9 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alisa Kummel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Alisa Kummel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Rosja
19.10.03, 20 lat
19.10.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Elizaveta Shebekina vs. Alisa Kummel - Wzajemne mecze
07.12.22 | 1. runda | Elizaveta Shebekina | Alisa Kummel | 5-7, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Elizaveta Shebekina form & Alisa Kummel form
Elizaveta Shebekina - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.05.23 2. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Alisa Kummel - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Briana Szabo | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Eszter Meri | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 0-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Briana Szabo | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Izabela Heinzova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Valeria Braslavskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Alessia Popescu | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |