MECZ
02.05.22 | 1. runda klasyf. | Elizabeth Mandlik | Mckenna Schaefbauer | 6-0, 6-1 | W100 Bonita | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elizabeth Mandlik | Mckenna Schaefbauer | |
1. podanie % | 21/42 (50%) | 28/43 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/21 (81%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 3/15 (20%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/43 (67%) | 14/42 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Double foul | 5 | 4 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elizabeth Mandlik | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Mckenna Schaefbauer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
11.05.04, 19 lat
11.05.04, 19 lat
Elizabeth Mandlik vs. Mckenna Schaefbauer - Wzajemne mecze
02.05.22 | 1. runda klasyf. | Elizabeth Mandlik | Mckenna Schaefbauer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W100 Bonita | ceglana |
Elizabeth Mandlik form & Mckenna Schaefbauer form
Elizabeth Mandlik - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
02.12.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 6-74, 6-1, 6-70 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 Klasyf. | vs. Na-Lae Han | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Mckenna Schaefbauer - ostatnie mecze
W15 Champaign - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kasia Treiber | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Michaela Eddins | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Madeleine Jessup | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexis Blokhina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Willson | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Ivana Corley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Saniya Singh | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Kolie Allen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Taylor Nix | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Johnson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kononova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.22 Klasyf. | vs. Micheline Aubuchon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Kida Ferrari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.22 1. runda klasyf. | vs. Christina Rosca | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Columbus - twarda | ||||
28.06.22 Klasyf. | vs. Alice Gillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Carly Kunkler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Anastasia Burobina | 6-1, 1-0, Anastasia Burobina - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Jenna Thompson | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
07.03.22 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
10.01.22 1. runda klasyf. | vs. Eleana Yu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |