MECZ
11.11.20 | Klasyf. | Eliz Maloney | Nicole Khirin | 7-65, 6-75, 10-4 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Eliz Maloney vs. Nicole Khirin - Wzajemne mecze
15.11.20 | 1. runda klasyf. | Nicole Khirin | Eliz Maloney | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
11.11.20 | Klasyf. | Eliz Maloney | Nicole Khirin | 7-65, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Eliz Maloney form & Nicole Khirin form
Eliz Maloney - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Nicole Khirin - ostatnie mecze
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Maria Kononova | - Nicole Khirin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Crawley | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Alana Smith | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ava Markham | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ania Hertel | 5-7, 6-4, 16-14 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Sieg | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-74, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Anna Turati | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Lara Smejkal | 6-4, 6-78, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
18.06.23 Finał | vs. Aunchisa Chanta | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.06.23 Półfinał | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-3, 3-1, Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Louisa Chirico | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.01.23 1. runda | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
01.10.22 Półfinał | vs. Peyton Stearns | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Tatum Evans | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 7-69, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Sada Nahimana | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu |