MECZ
06.12.21 | 2. runda klasyf. | Eliz Maloney | Giorgia Roselli | 6-2, 6-2 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
05.09.04, 19 lat
05.09.04, 19 lat
Eliz Maloney vs. Giorgia Roselli - Wzajemne mecze
06.12.21 | 2. runda klasyf. | Eliz Maloney | Giorgia Roselli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Eliz Maloney form & Giorgia Roselli form
Eliz Maloney - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
05.05.23 Ćwierćfinał | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.05.23 2. runda | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pretoria - twarda | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Giorgia Roselli - ostatnie mecze
W15 Norman - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 1-0, Ekaterina Kuznetsova - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Berin Yalcin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lena Ramharter | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.12.22 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Hala Fouad | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
11.12.22 1. runda klasyf. | vs. Rawan Abdelaziz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ralina Kalimullina | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Caligiore | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Giada Di Paola | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.22 Klasyf. | vs. Daria Domova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
01.08.22 Klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 0-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.12.21 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |