MECZ
22.10.19 | 1. runda | Elitsa Kostova | Berfu Cengiz | 7-5, 6-0 | W25 Istanbul | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Elitsa Kostova | Berfu Cengiz | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 34/57 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 15/34 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/17 (29%) | 10/23 (43%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/57 (56%) | 19/50 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 5 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elitsa Kostova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Elitsa Kostova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elitsa Kostova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elitsa Kostova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Berfu Cengiz | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 4-4 | |
Elitsa Kostova | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Berfu Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Elitsa Kostova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elitsa Kostova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-0 | Berfu Cengiz | |
0-0 | ||
Elitsa Kostova | 4-0 | |
5-0 | Berfu Cengiz | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elitsa Kostova vs. Berfu Cengiz - Wzajemne mecze
22.10.19 | 1. runda | Elitsa Kostova | Berfu Cengiz | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Istanbul | halowa |
11.10.17 | 1. runda | Berfu Cengiz | Elitsa Kostova | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Elitsa Kostova form & Berfu Cengiz form
Elitsa Kostova - ostatnie mecze
Belgrade - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Estelle Cascino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Contrexeville - ceglana | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
24.06.21 2. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
11.06.21 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.21 2. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
05.04.21 1. runda | vs. Bianca Turati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
01.04.21 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.03.21 2. runda | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Antonia Lottner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
18.11.20 1. runda | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.09.20 2. runda klasyf. | vs. Monica Niculescu | 0-6, 7-61, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.09.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
17.08.20 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-1, 6-75, 10-4 | szczegóły meczu | |
14.08.20 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - twarda | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
29.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Emma Raducanu | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
15.02.20 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Berfu Cengiz - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Julia Avdeeva | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.23 3. runda | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu |