MECZ
07.02.20 | Rubber 1 | Elisabetta Cocciaretto | Dimitra Pavlou | 6-1, 6-2 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elisabetta Cocciaretto vs. Dimitra Pavlou - Wzajemne mecze
07.02.20 | Rubber 1 | Elisabetta Cocciaretto | Dimitra Pavlou | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
Elisabetta Cocciaretto form & Dimitra Pavlou form
Elisabetta Cocciaretto - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Naomi Osaka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
16.03.24 Finał | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Półfinał | vs. Greetje Minnen | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
20.02.24 2. runda | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda | vs. Elise Mertens | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.02.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 6-79, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-0, 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Andreeva | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Paquet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Kaja Juvan | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
30.07.23 Finał | vs. Clara Burel | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Dimitra Pavlou - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.09.23 3. runda | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Celine Simunyu | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Busaad | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |