MECZ
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Elisabeth Chantraine | Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | W15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Belgia
14.12.00, 23 lat
14.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
16.06.05, 18 lat
16.06.05, 18 lat
Elisabeth Chantraine vs. Darja Suvirdjonkova - Wzajemne mecze
19.01.20 | 1. runda klasyf. | Elisabeth Chantraine | Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | W15 Monastir | twarda |
Elisabeth Chantraine form & Darja Suvirdjonkova form
Elisabeth Chantraine - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 1-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.01.20 Klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-75, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Tricia Mar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Martina Pradova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Laura Rijkers | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 2-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Rimi So | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Berankova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.01.18 2. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.18 1. runda klasyf. | vs. Angella Raman | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.01.18 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Petra Januskova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Alexandra Walters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nadia Van Heerden | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Megan Lombardi | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lauren Bishop | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
04.10.17 1. runda | vs. Alexandra Riley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Darja Suvirdjonkova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-75, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ceylin Ipek | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Ioana Zvonaru | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Selina Dal | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Rinon Okuwaki | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Yasmin Ezzat | 0-5, - Darja Suvirdjonkova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Christine Gouws | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 3-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, - Darja Suvirdjonkova - krecz | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Denise Hrdinkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Yasmin Ezzat | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Patricia Grigoras | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 6-3, Lara Pfeifer - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Louise Brunskog | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |