Belgia
31.05.99, 24 lat
31.05.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Eline Audenaert vs. Elena Gemovic - Wzajemne mecze
08.04.19 | Klasyf. | Eline Audenaert | Elena Gemovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Eline Audenaert form & Elena Gemovic form
Eline Audenaert - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |
Elena Gemovic - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 Klasyf. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.02.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.02.23 Klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.22 Klasyf. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |