MECZ
11.07.18 | 1. runda | Elina Vikhryanova | Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elina Vikhryanova | Ilinca Dalina Amariei | |
1. podanie % | 53/83 (64%) | 67/90 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/53 (64%) | 32/67 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/30 (43%) | 11/23 (48%) |
Zdobyte break-ball | 7/9 (78%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/90 (52%) | 36/83 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 94/173 (54%) | 79/173 (46%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elina Vikhryanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elina Vikhryanova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Vikhryanova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Elina Vikhryanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Vikhryanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Vikhryanova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 5-6 | |
Elina Vikhryanova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
0-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Ilinca Dalina Amariei | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Vikhryanova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Rosja
10.12.96, 27 lat
10.12.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Elina Vikhryanova vs. Ilinca Dalina Amariei - Wzajemne mecze
11.07.18 | 1. runda | Elina Vikhryanova | Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Elina Vikhryanova form & Ilinca Dalina Amariei form
Elina Vikhryanova - ostatnie mecze
W15 Les - twarda | ||||
22.07.19 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.12.18 1. runda | vs. Lou Adler | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
28.11.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.18 1. runda | vs. Christina Shakovets | 6-1, 3-0, Christina Shakovets - krecz | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
20.11.18 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Angelina Zhuravleva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Anette Munozova | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Andrina Peer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-1, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Natasha Piludu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Anna Ureke | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Nermeen Shawky | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Anette Munozova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Marina Yudanov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
18.07.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Adelina Baravi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.18 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
19.12.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Anastasiya Shleptsova | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Nonna Kurginyan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Camille Cheli | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ilinca Dalina Amariei - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |