MECZ
31.07.21 | Półfinał | Elina Avanesyan | Mirjam Bjorklund | 7-5, 7-66 | W60 Versmold | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elina Avanesyan | Mirjam Bjorklund | |
1. podanie % | 57/79 (72%) | 105/134 (78%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/57 (60%) | 53/105 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 15/29 (52%) |
Zdobyte break-ball | 6/21 (29%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 66/134 (49%) | 33/79 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 112/213 (53%) | 101/213 (47%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elina Avanesyan | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Avanesyan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Avanesyan | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Mirjam Bjorklund | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elina Avanesyan vs. Mirjam Bjorklund - Wzajemne mecze
31.07.21 | Półfinał | Elina Avanesyan | Mirjam Bjorklund | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | W60 Versmold | ceglana |
Elina Avanesyan form & Mirjam Bjorklund form
Elina Avanesyan - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
24.06.23 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Mirjam Bjorklund - ostatnie mecze
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
05.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
12.07.23 2. runda | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
24.06.23 Finał | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Półfinał | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.23 Ćwierćfinał | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - krecz | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 2. runda | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
26.05.23 Klasyf. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
01.03.23 2. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |