MECZ
08.10.22 | 1. runda klasyf. | Elina Avanesyan | Briana Szabo | 6-1, 6-0 | Cluj-Napoca | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Elina Avanesyan | Briana Szabo | |
1. podanie % | 22/36 (61%) | 30/51 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/22 (73%) | 10/30 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/14 (71%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/51 (67%) | 10/36 (28%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/87 (69%) | 27/87 (31%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elina Avanesyan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elina Avanesyan | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Elina Avanesyan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Briana Szabo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Avanesyan | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Avanesyan | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Briana Szabo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elina Avanesyan vs. Briana Szabo - Wzajemne mecze
08.10.22 | 1. runda klasyf. | Elina Avanesyan | Briana Szabo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Cluj-Napoca | halowa |
Elina Avanesyan form & Briana Szabo form
Elina Avanesyan - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
24.06.23 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Briana Szabo - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alisa Kummel | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Eleejah Inisan | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ashton Bowers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Leslie Rose | 4-1, Leslie Rose - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Kateryna Lazarenko | Kateryna Lazarenko - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Nina Danisova | 6-0, 3-1, Nina Danisova - krecz | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Alicja Formella | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 0-2, - Briana Szabo - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |