INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anastasia Sukhotina vs. Elina Avanesyan - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Anastasia Sukhotina form & Elina Avanesyan form
Anastasia Sukhotina - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Elina Avanesyan - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Ons Jabeur | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Oceane Dodin | 6-1, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-65, 0-2, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.24 3. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Emma Navarro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Monique Barry | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 2-6, 1-4, - Elina Avanesyan - krecz | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 Klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
25.09.23 1. runda | vs. Clara Tauson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Alize Cornet | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chicago - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 6-2, 2-0, Evgeniya Rodina - krecz | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-72 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Berlin - trawiasta | ||||
24.06.23 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Anna Blinkova | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |