MECZ
01.03.20 | 1. runda klasyf. | Eliessa Vanlangendonck | Aino Alkio | 6-0, 6-0 | W25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
25.07.00, 23 lat
25.07.00, 23 lat
Eliessa Vanlangendonck vs. Aino Alkio - Wzajemne mecze
01.03.20 | 1. runda klasyf. | Eliessa Vanlangendonck | Aino Alkio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Antalya | ceglana |
Eliessa Vanlangendonck form & Aino Alkio form
Eliessa Vanlangendonck - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Aino Alkio - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |