MECZ
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Elia Rozanes | Petja Drame | 4-1, - krecz | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
07.04.01, 23 lat
07.04.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
17.12.04, 19 lat
17.12.04, 19 lat
Elia Rozanes vs. Petja Drame - Wzajemne mecze
27.11.22 | 1. runda klasyf. | Elia Rozanes | Petja Drame | 4-1, Petja Drame - krecz | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Elia Rozanes form & Petja Drame form
Elia Rozanes - ostatnie mecze
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jade Psonka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lucie Brun | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Jenna Defalco | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
10.01.23 1. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Gozde Turhan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Petja Drame | 4-1, Petja Drame - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Bulat | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Simona Niemc | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Mavie Osterreicher | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Nemeth | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eldorado - ceglana | ||||
04.10.22 Klasyf. | vs. Josefina Estevez | 3-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Melina Maria Maruca | 4-6, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Eldorado - ceglana | ||||
27.09.22 Klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 5-7, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.09.22 2. runda klasyf. | vs. Delfina Yanez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 6-3, 13-15 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 7-65, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu |
Petja Drame - ostatnie mecze
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Taylor Goetz | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Rovira | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Summer Curtis | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marika Jones | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | - Petja Drame - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Alja Senica | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.23 2. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Zvereva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tsveta Radeva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Aysegul Mert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 4-0, Melis Ayda Uyar - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.23 Klasyf. | vs. Ada Piestrzynska | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Lucia Hanesova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Elia Rozanes | 1-4, - Petja Drame - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andreea Pavel | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.10.22 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.22 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Duru Soke | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu |