MECZ
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Eleonora Alvisi | Doga Turkmen | 6-3, 7-5 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
10.10.02, 21 lat
31635 $
10.10.02, 21 lat
31635 $
Eleonora Alvisi vs. Doga Turkmen - Wzajemne mecze
06.02.22 | 1. runda klasyf. | Eleonora Alvisi | Doga Turkmen | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Eleonora Alvisi form & Doga Turkmen form
Eleonora Alvisi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 7-5, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Pigato | 2-6, 7-65, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Greta Petrillo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Vivian Wolff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
18.09.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lara Michel | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Ester Ivaldo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Naima Karamoko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Palazon | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Merel Hoedt | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Doga Turkmen - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu |