MECZ
04.10.21 | 2. runda klasyf. | Eleni Christofi | Anna Popescu | 6-0, 6-3 | W15 Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
09.07.97, 26 lat
15970 $
09.07.97, 26 lat
15970 $
Eleni Christofi vs. Anna Popescu - Wzajemne mecze
04.10.21 | 2. runda klasyf. | Eleni Christofi | Anna Popescu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sozopol | twarda |
Eleni Christofi form & Anna Popescu form
Eleni Christofi - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 5-7, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Marie Vogt | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Annika Kannan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Tereza Valentova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Selina Dal | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Cristina Dinu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Irina Maria Bara | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Alice Rame | 7-62, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Mara Guth | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Popescu - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leonie Kung | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mara Ploumis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alessia Popescu | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mara Ploumis | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.05.22 2. runda klasyf. | vs. Olivia Thiemke | - Anna Popescu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 7-67, 2-3, - Anna Popescu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-3, - Anna Popescu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
04.10.21 2. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Julia Kimmelmann | 7-5, 2-6, 0-3, - Anna Popescu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Telavi - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Helene Kereselidze | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.06.21 Klasyf. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-1, - Anna Popescu - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Novratidou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-5, - Anna Popescu - krecz | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Adelina Krueger | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu |