MECZ
07.09.21 | 1. runda | Elena-Teodora Cadar | Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | W15 Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena-Teodora Cadar | Anastasija Radojevic | |
1. podanie % | 18/31 (58%) | 24/47 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/18 (89%) | 14/24 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/13 (92%) | 6/23 (26%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/47 (57%) | 3/31 (10%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anastasija Radojevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
07.09.02, 21 lat
07.09.02, 21 lat
Elena-Teodora Cadar vs. Anastasija Radojevic - Wzajemne mecze
07.09.21 | 1. runda | Elena-Teodora Cadar | Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Varna | ceglana |
Elena-Teodora Cadar form & Anastasija Radojevic form
Elena-Teodora Cadar - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 Finał | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu |
Anastasija Radojevic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 2-6, 1-3, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-61 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Suvorova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Gojkovic | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tea Nikcevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 0-3, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 4-0, Ekaterina Burenina - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Stojanovski | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.04.23 2. runda klasyf. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Zara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Inez Maria Kotlikova | 4-6, 1-2, - Anastasija Radojevic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.12.22 2. runda | vs. Jasmine Conway | 7-66, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Arina Solomatina | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.12.22 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |