MECZ
24.05.19 | Ćwierćfinał | Elena Milovanovic | Zeynep Sonmez | 5-7, 7-5, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Milovanovic | Zeynep Sonmez | |
1. podanie % | 78/112 (70%) | 78/106 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 45/78 (58%) | 41/78 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/34 (47%) | 8/28 (29%) |
Zdobyte break-ball | 9/15 (60%) | 7/19 (37%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/106 (54%) | 51/112 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 118/218 (54%) | 100/218 (46%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elena Milovanovic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-4 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Milovanovic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-4 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Milovanovic | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Milovanovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Elena Milovanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Milovanovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Milovanovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Milovanovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Milovanovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Elena Milovanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Milovanovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Milovanovic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Milovanovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Elena Milovanovic vs. Zeynep Sonmez - Wzajemne mecze
24.05.19 | Ćwierćfinał | Elena Milovanovic | Zeynep Sonmez | 5-7, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Elena Milovanovic form & Zeynep Sonmez form
Elena Milovanovic - ostatnie mecze
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Tamira Paszek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.03.24 Finał | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.24 Półfinał | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Arabella Koller | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - krecz | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Zeynep Sonmez - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
10.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.04.24 | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.24 | vs. Suzan Lamens | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.04.24 Ćwierćfinał | vs. Dalma Galfi | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.04.24 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 3-1, Eva Lys - krecz | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.03.24 Klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |