MECZ
20.07.19 | Półfinał | Elena Malygina | Lissi Kubre | 6-2, 6-4 | W15 Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Elena Malygina | Lissi Kubre | |
1. podanie % | 48/71 (68%) | 43/63 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/48 (48%) | 21/43 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/63 (60%) | 36/71 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/134 (54%) | 61/134 (46%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Lissi Kubre | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
4-1 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lissi Kubre | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Lissi Kubre | |
Elena Malygina | 1-1 | |
1-2 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Lissi Kubre | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Elena Malygina | 3-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Lissi Kubre | |
0-0, 0-15 | ||
Elena Malygina | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Lissi Kubre | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
11.10.02, 21 lat
11.10.02, 21 lat
Elena Malygina vs. Lissi Kubre - Wzajemne mecze
20.07.19 | Półfinał | Elena Malygina | Lissi Kubre | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Parnu | ceglana |
Elena Malygina form & Lissi Kubre form
Elena Malygina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - krecz | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu |
Lissi Kubre - ostatnie mecze
W25 Nottingham - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Nadia Rawson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
12.01.22 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.22 Klasyf. | vs. Lauren Bishop | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
01.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ayla Aksu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-3, - Lissi Kubre - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Linda Salvi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Chramcova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-5, - Lissi Kubre - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Miriam Gondorova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pervinca Curci | 6-3, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.03.21 2. runda | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.21 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-73, 7-5, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
17.11.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - halowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Elena Malygina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Karen Barritza | 6-3, 1-4, Karen Barritza - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 1. runda | vs. Valeria Gorlats | 1-6, 6-3, Valeria Gorlats - krecz | szczegóły meczu |